Vandersellid lastehoid

Meie missioon

Meie missioon on olla turvaline, loov lastehoid looduslikus keskkonnas, kus töötavad rõõmsameelsed ja abivalmid lapsehoidjad ning kuhu tahavad lapsevanemad oma lapsed rõõmuga tuua.

Meie eesmärk on, et lapsed oskavad hoolitseda oma tervise eest, hoiavad ümbritsevat keskkonda ja tähtsustavad traditsioone ja austavad teisi kultuure. Pakume armastust, hoolitsust ja võimalusi, et laps saaks rõõmu tunda oma lapsepõlvest, kogeda, avastada ja areneda.

Koht, kus iga laps on väärtustatud

Natuke meist

Lastehoid Vandersellid loodi veebruar 2018 aastal. Asume Uuesalu külas, Rae vallas looduskaunis kohas metsa ja roheluse keskel.

Meil on 2 väikest rühma, ühes rühmas maksimaalselt 10 last. Meil on 5 vahvat lapsehoidjat, kes ühiselt toetavad lapsi maailma avastamisel ning teevad seda suure pühendumuse ja armastusega.

Lastehoid on avatud tääpäeviti kell 8.00-18.00. Lastehoius jälgitakse lapse tervikliku arengu põhimõtteid.

Kasvatuspõhimõtted toetavad eneseteadlikkuse, viisaka käitumise, suhtlemisoskuse, eneseteenindamise kujunemist. Lastehoius on 2 suurt mängutuba ja 2 avarat magamistuba kokku 144m2 pinda. Muusika-ja võimlemistunnid toimuvad veel eraldi suures saalis. 

Maja otsas on mänguväljak, mis kuulub ainult lastehoiu lastele mängimiseks. Lastehoid Vandersellid tegutseb tegevusloa alusel nr. SLH000830 ja kuulub Eesti Lapsehoidjate Kutseliitu.

Sind ootavad

Kogemustega lapsehoidjad

Vandersellid Lastehoid töötajatel on üks ühine soov- hoida ja armastada lapsi. Meie hoidjad teevad seda tööd rõõmuga kuna tagasiside lastelt on siiras ja soe. Õhtuks on kogunenud palju positiivset energiat lastelt, mis ei lase tunda väsimust. Meie lapsehoidjad on noored, elurõõmsad ja loovad ning kõige tähtsam- nad armastavad seda tööd.

Õpetaja nimi

Lapsehoidja

Õpetaja nimi

Lapsehoidja

Õpetaja nimi

Lapsehoidja